Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4284
Stary 03.10.2008, 13:37
Przegraliśmy tylko i wyłącznie na swoje życzenie.

Jeśli strategia była taka, by wykypywać piłki w stronę Boguskiego, to życzę powodzenia, z obroncami wyglądającymi jak gladiatorzy.Z pewnością suchy Boguski miał jakiekolwiek szansę.
Jak już coś, to tego typu piłkę możemy zagrać z obojętnie kim, byle nie z angolami, bo to przecież atleci!
Kolejny mecz się wysrali i taka jest prawda.Przegrali ten mecz w głowie.
Odpowiedz cytując