|
Przegraliśmy tylko i wyłącznie na swoje życzenie.
Jeśli strategia była taka, by wykypywać piłki w stronę Boguskiego, to życzę powodzenia, z obroncami wyglądającymi jak gladiatorzy.Z pewnością suchy Boguski miał jakiekolwiek szansę.
Jak już coś, to tego typu piłkę możemy zagrać z obojętnie kim, byle nie z angolami, bo to przecież atleci!
Kolejny mecz się wysrali i taka jest prawda.Przegrali ten mecz w głowie.
|