Ja myślę podobnie jak flamengista, oni bardzo chcieli przejść Tottenham ale brakło nie tyle umiejętności co siły (i może trochę wiary)- a co do gadania że Austria Wiedeń jest lepsza niż Tottenham to
z calego serca życzę kolejarzom kogutów w fazie grupowej