Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4283
Stary 03.10.2008, 13:30
Ja myślę podobnie jak flamengista, oni bardzo chcieli przejść Tottenham ale brakło nie tyle umiejętności co siły (i może trochę wiary)- a co do gadania że Austria Wiedeń jest lepsza niż Tottenham to
z calego serca życzę kolejarzom kogutów w fazie grupowej
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując