To nie byl najlepszy mecz w wykonaniu naszej Wiselki, wiec troche smutno ale to juz historia. Szkoda, ze sedzia byl jednym z bohaterow meczu. Eustachy napisal "rumunskiego kretacza z gwizdkiem zadusilbym golymi rekoma" a ja dodam - gdyby przezyl Twoje duszenie, to ja z checia dokoncze dziela
