Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4281
Stary 03.10.2008, 13:25
To nie byl najlepszy mecz w wykonaniu naszej Wiselki, wiec troche smutno ale to juz historia. Szkoda, ze sedzia byl jednym z bohaterow meczu. Eustachy napisal "rumunskiego kretacza z gwizdkiem zadusilbym golymi rekoma" a ja dodam - gdyby przezyl Twoje duszenie, to ja z checia dokoncze dziela
Odpowiedz cytując