|
krotko powiem: Cantoro, Zienczuk, out! brawa dla Brozków i hmm narazie tyle... szkoda naszego Pepicka ;/
na Górnik w środku bym wystawił Jirsaka i Boguskigo, na skrzydła Łobo i Brożek, obrona Singlar Cleber Marcelo Diaz, i atak Brożek ofc i dac szanse Niedzielanowi od poczatku
a co do samego meczu to panowie heh...dziwie (tzn domyslam sie ze tak sie nie stało) sie ze Skorża ich sie zjechał w szatni, ja bym darł morde ile wlezie, moze by sie obudzili, bo zachowywali sie chocby przedszkolaki grajacy przeciwko Liceum!
sedzia chciał sie pokazac jako niezwykle profesjonalny, i gwizdal kazdy kontakt fizyczny lecz przypadkowo oczywiscie fauli na nas nie widzial... jak dla mnie 2 karne powinny byc dla nas, 1 jak Brożek dostał z piesci od bramkaza poza polem karnym, a 2 to jak dobrze pamietam faulowany Diaz, no i sporna reka w polu karnym 1 z angoli... ogolnie wszystko bylo przeciwko nam, ale najbardziej przeciwko awansowi byli NASI PIŁKARZE - niestety....
Ostatnio edytowane przez Rafal-SWL : 03.10.2008 o godz. 12:36.
|