Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 03.10.2008, 12:11
Football Sorceress napisał(a):Wyświetl post
1. Ja jestem z Poznania. 2. To, nie moja wina, że nie można normalnie chodzić z szalikiem dowolnego klubu po dowolnym miejscu. 3. To jest temat o europejskich pucharach. Oznacza to, że są kibice Wisły, których interesuje gra polskich zespołów w Europie. 4. Od którego roku "prawdziwy kibic" Wisły ma obowiązek cieszyć się z wygranej "tradycyjnej zgody" Austrii Wiedeń. Jak szanowny kibic tak lubi Austriaków, to dlaczego w 2006 roku kibice Wisły wywieszali transparent: "Gdyby nie było nas tutaj w 1683, gralibyście teraz z Galatasaray"

Jesteś z Poznania,powiedz mi dlaczego "kibicujesz" Wiśle ?


Tym którzy kibicują Lechowi radze sobie przypomnieć jak na Bułgarskiej wisiały 3 nasze flagi do góry kołami ukradzione przez Cracovie i to co wtedy czuliscie
Ostatnio edytowane przez South : 03.10.2008 o godz. 12:15.
Odpowiedz cytując