Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1284
Stary 03.10.2008, 12:06
Nie no, było raz "gdzie twoje berło" pod sukiennicami, ale to był epizod. Poza tym Legia walczyła z nami o mistrza, więc w jakiś sposób ich to dotyczyło.Jednak, o co chodziło Lechowi, gdy grali ze Szwajcarami, że spiewali na Lecha i Legię?
Moim zdaniem mają po prostu kompleksy.
Po latach posuchy i udręki wkoncu zaczynają się liczyć na poważnie.Wchodzą na salony w porządnym smokingu , jednak wydaję się, że zamiast w eleganckich butach wchodzą w gumiakach, gdzie słoma jeszcze gdzie niegdzie wystaje.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 03.10.2008 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując