Wyświetl pojedynczy post
marpil
Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 03.10.2008, 12:03
Rzadko piszę, ale oczywiście teraz coś dodam od siebie. Niech włodarze mocno plują sobie w twarz za brak Lewadowskiego w Wiśle - kto oglądał mecz Lecha to widział jaką wolę walki ma ten chłopak, do tego niemałe umiejętności i ambicja (pod okiem Skorży pewnie nie byłby gorszy od Brożka), po drugie Sobol i Mauro mimo ich zasług powinni już opuścić Wisłe - potrzeba nam jeśli nie młodych zawodników to takich dla których walka w pucharach i każdym meczu ligowym to nie będzie tylko kolejny mecz lecz wyzwanie,możliwość promocji, walki o kadre swojego kraju. Tego obecnie brakuje mi także u Baszcza. Jirsak + dwóch nowych pomocników+ obrońca za Baszcza (w sumie jest Singlar na początek pewnie by wystarczyło no i jakis napadzior typu Lewadnowski do Brożka lub za Brożka bo kto wie gdzie Paweł będzie grał na wiosnę.
To chyba tyle na ten czas. Tak czy siak i tak będziemy kibicować Wiśle ale marzy mi się kilka spotkań więcej jesienią w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując