Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1283
Stary 03.10.2008, 12:03
A to akurat nic nowego. Pod koniec i po meczu Lech-Wisła tez glownym hitem byly piosenki o Legii
Zaraz ktos sie pojawi i pojedzie ze my na fecie tez "glownie spiewamy o Legii i Pasach". No coz, jak sie czyta wyborcza to potem sie wierzy w takie pierdoły.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując