A to akurat nic nowego. Pod koniec i po meczu Lech-Wisła tez glownym hitem byly piosenki o Legii

Zaraz ktos sie pojawi i pojedzie ze my na fecie tez "glownie spiewamy o Legii i Pasach". No coz, jak sie czyta wyborcza to potem sie wierzy w takie pierdoły.