Tom'ash napisał(a):

|
Mam telefon w simplusie, mam skonfigurowany internet. Wszystko dobrze działa. Kupiłem sobie pakiet 20 mb do korzystania z internetu. I tutaj pojawia się problem, ponieważ przy korzystaniu z internetu pobiera mi pieniądze z konta zamiast z pakietu. Ktoś wie z czym może to być związane?
|
To jest urok Plusa, podobna sytuacja ma się z pakietem darmowego numeru za 10 zł/miesiąc. Pieniądze za rozmowy pobiera normalnie, lecz później oddaje.
Też przymierzam się do wykupienia pakietu internetowego. Być może sytuacja podobna do tej z darmowym.