Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
4271
03.10.2008, 11:43
Doping wg SKWK -
http://pl.youtube.com/watch?v=nwj94FgZPV0
Skorża po meczu z Tottenhamem -
http://pl.youtube.com/watch?v=XtwGBqiULUA
Trener Ramos po meczu Wisła - Tottenham -
http://pl.youtube.com/watch?v=-59b86UlHfE
kiju.ts
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kiju.ts