http://www.thfctalk.com/forum/showth...t=7037&page=13
nic im do glowy nie dotrze, Angolom. Oni wszyscy to wiedzieli, ze sa i tak najlepsi, sytuacje w lidze to przypadek, a Polska i nasza gra to nadal bagno i lata swietlne za nimi....
Brawo Wislacy mimo wszystko, walczymy o MP i Puchar Polski !!
Kibice - nie zrażac się, obecność na Reymonta obowiązkowa