Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4268
Stary 03.10.2008, 11:29
http://www.thfctalk.com/forum/showth...t=7037&page=13
nic im do glowy nie dotrze, Angolom. Oni wszyscy to wiedzieli, ze sa i tak najlepsi, sytuacje w lidze to przypadek, a Polska i nasza gra to nadal bagno i lata swietlne za nimi....

Brawo Wislacy mimo wszystko, walczymy o MP i Puchar Polski !!
Kibice - nie zrażac się, obecność na Reymonta obowiązkowa
Odpowiedz cytując