Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4267
Stary 03.10.2008, 11:19
Dokładnie, będą jęczeć w nieskończoność. Stało się i nic tego nie zmieni, nawet jeśli teraz prezes pójdzie po rozum do głowy i wzmocni drużynę...a przed pucharami znowu osłabi
..
Odpowiedz cytując