Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4266
Stary 03.10.2008, 11:10
Ludzie skończcie biadolić. Gdyby Sobol strzelił, gdyby Brożek skutecznie dobił albo Marcelo lepiej przymierzył to byście się tutaj zachwycali. Stało się trudno, była szansa, nie wykorzystaliśmy jej, bywa. Jedziemy dalej.
A swoją drogą obecnie najlepszym piłkarzem Wisły (oprócz Brożka który jest poza konkurencją) jak dla mnie jest Diaz. pozdrawiam i zluzujcie już.
The Apostasy



Odpowiedz cytując