Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2722
Stary 03.10.2008, 10:43
Mam telefon w simplusie, mam skonfigurowany internet. Wszystko dobrze działa. Kupiłem sobie pakiet 20 mb do korzystania z internetu. I tutaj pojawia się problem, ponieważ przy korzystaniu z internetu pobiera mi pieniądze z konta zamiast z pakietu. Ktoś wie z czym może to być związane?
Odpowiedz cytując