|
Mam telefon w simplusie, mam skonfigurowany internet. Wszystko dobrze działa. Kupiłem sobie pakiet 20 mb do korzystania z internetu. I tutaj pojawia się problem, ponieważ przy korzystaniu z internetu pobiera mi pieniądze z konta zamiast z pakietu. Ktoś wie z czym może to być związane?
|