MisIIek napisał(a):

|
Co najwyżej moge kibicować Polskiej drużynie jak WISŁA gra dalej,jeżeli my odpadamy,to mnie wala inne Polskie klubiki ! Gdzie Wasz lokalny nacjonalizm ? TYLKO WISŁA
|
Ile Ty masz lat

? Może dołożysz jeszcze okręgowy rasizm i regionalną megalomanię?
dynek.pl napisał(a):

W Pucharze UEFA (i nie tylko) gorsi od Polski są tylko słabeusze
(...) Bułgaria 3, Szwecja 3, Polska 3, Chorwacja 3 (...)
|
Sprawa wygląda tak, że jeśli dziennikarz chce udowodnić jakąś postawioną przez siebie tezę to zawsze znajdzie zestawienia i wyliczenia, które to będą argumentować. Nie twierdzę, że jest dobrze, ale w tym śmiesznym rankingu wyprzedza nas przynajmniej 5 krajów, które nie osiągnęły nic więcej niż polskie drużyny.
Bułgarzy, Szwedzi i Chorwaci całkiem niedawno trafiali do najlepszej piłkarskiej czwórki na świecie (MŚ: 1994, 1998). I co prezentują kluby?