Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1280
Stary 03.10.2008, 10:18
MisIIek napisał(a):Wyświetl post
Co najwyżej moge kibicować Polskiej drużynie jak WISŁA gra dalej,jeżeli my odpadamy,to mnie wala inne Polskie klubiki ! Gdzie Wasz lokalny nacjonalizm ? TYLKO WISŁA
Ile Ty masz lat? Może dołożysz jeszcze okręgowy rasizm i regionalną megalomanię?

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
W Pucharze UEFA (i nie tylko) gorsi od Polski są tylko słabeusze
(...) Bułgaria 3, Szwecja 3, Polska 3, Chorwacja 3 (...)
Sprawa wygląda tak, że jeśli dziennikarz chce udowodnić jakąś postawioną przez siebie tezę to zawsze znajdzie zestawienia i wyliczenia, które to będą argumentować. Nie twierdzę, że jest dobrze, ale w tym śmiesznym rankingu wyprzedza nas przynajmniej 5 krajów, które nie osiągnęły nic więcej niż polskie drużyny.

Bułgarzy, Szwedzi i Chorwaci całkiem niedawno trafiali do najlepszej piłkarskiej czwórki na świecie (MŚ: 1994, 1998). I co prezentują kluby?


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując