Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 03.10.2008, 10:02
Po 1 czy gdziekolwiek stwierdzilem ze Tottenham to druzyna niewyobrazalnie mocna?
Po 2 czy zaprzeczysz ze jest silniejszy od Austrii?
Po 3 zaprzeczy ze nie byl to fuks? Od losowania do 121 minuty.
Po 4 czy ktos przeczy ze z Salonikami to my mielismy fuks? To byl w zasadzie nasz jedyny fuks przez 10 lat gry w pucharach, a pechowych momentow bylo od cholery....
Po 5 zachwyt nad Lechem i planowane juz sukcesy sa dla mnie smieszne. O sukcesach pogadamy gdy je... osiagniecie. Na razie macie "sukces" w postaci ogrania mistrza Polski na jego stadionie i drugi w postaci szczesliwego awansu do fazy grupowej. Przez dwa miesiace pieknie potrafi grac kazda druzyna, sek w tym zeby tak samo grac przez caly rok i dluzej. A do tego jeszcze droga daleka, a osobiscie uwazam ze szybko peknie balonik i zostanie wam walka o 3 miejsce w lidze z Polonia Warszawa :]
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując