Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1277
Stary 03.10.2008, 10:00
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Stan aktualny jasno wskazuje na fakt, iż jest to najgorzej grająca na tę chwilę drużyna w Premiership. Z kim oni w tym sezonie wygrali? Z Wami i z Newcastle w głębokim dołku w Pucharze Ligi bodajże..tak, tak, czysta potęga ten TT. Tak ogromna, że nawet Wisła w Krakowie grając przez większą część czasu bardzo źle i tak ugrała z łatwością remis, a mało brakło, żeby wygrać.
W Lidze Mistrzów gra taki Aalborg. Obecnie 10 w tabeli ligii duńskiej (na 12 drużyn). Liga pucharom nie równa. Pamiętasz która była Wisła w lidze jak awansowała do grupy UEFY?

pytong napisał(a):Wyświetl post
Tyle zawiści,jadu i frustracji nie ma na żadnym innym forum w Polsce. Widać bardzo boli...to dobrze zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej Wcale wam się nie dziwie. Najpierw klapsy w lidze, teraz porażka w pucharach, trudno pogodzić się z tym, że jest się tylko tłem dla Lecha. Ale jedno trzeba wam przyznać - w znajdowaniu tanich wymówek jesteście mistrzami świata Słowa Reissa nabierają realnych kształtów Będziecie oglądać nasze plecy na każdej płaszczyźnie i na każdym froncie.
Leże i kwicze
My jesteśmy tłem dla Lecha? Gdzie wy byliście przez ostatnie XX lat? Tym 4:1 u nas to za dziesięć lat sie będziecie napinać
Od dawna to wy oglądacie plecy i Wisły i Legii i w tym sezonie jak narazie nic sie w tej kwestii nie zmienia
Ostatnio edytowane przez Kamson : 03.10.2008 o godz. 10:03.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując