skttrbrain napisał(a):

|
Stan aktualny jasno wskazuje na fakt, iż jest to najgorzej grająca na tę chwilę drużyna w Premiership. Z kim oni w tym sezonie wygrali? Z Wami i z Newcastle w głębokim dołku w Pucharze Ligi bodajże..tak, tak, czysta potęga ten TT. Tak ogromna, że nawet Wisła w Krakowie grając przez większą część czasu bardzo źle i tak ugrała z łatwością remis, a mało brakło, żeby wygrać.
|
W Lidze Mistrzów gra taki Aalborg. Obecnie 10 w tabeli ligii duńskiej (na 12 drużyn). Liga pucharom nie równa. Pamiętasz która była Wisła w lidze jak awansowała do grupy UEFY?

Leże i kwicze
My jesteśmy tłem dla Lecha?

Gdzie wy byliście przez ostatnie XX lat? Tym 4:1 u nas to za dziesięć lat sie będziecie napinać

Od dawna to wy oglądacie plecy i Wisły i Legii i w tym sezonie jak narazie nic sie w tej kwestii nie zmienia
