1) Gra wyraznie zwolnila, teraz nie ma mozliwosci rajdow garbusami po skrzydlach i wrzutek z szybkoscia swiatla. Wiecej trzeba rozgrywac.
2)Pilka nie klei sie juz do nog. Zwody nie zawsze wychodza nawet najlepszym. Teraz gdy masz obok siebie obronce i chcesz go przejsc, mozesz miec pewnosc ze albo zatrzyma Cie albo zrobi to jego kolega bo podwajanie czy potrajanie to normalka.
2) Wicej skryptow na obrone. Obroncy juz nie leca na pale by odebrac pilke. W tej chwili jeden zawodnik podchodzi do przeciwnika a drugi asekuruje go i czeka na przechwyt, gdy ten sie uda rozprowadza pilke na wolne pole.
3) Nie ma juz bomb a'la Koeman. Trzaba przycelowac,trzeba dokladnie odmierzyc sile strzalu. W tym aspekcie nie jest juz tak latwo.
4) Gra z klepki - tutaj to jest poezja. Jesli opanuje sie ten aspekt gry to jest to jedyne mozliwe szybkie rozegranie akcji, w innym wypadku pozycyjnie i czekanie na blad. Oczywiscie jesli ktos wylaczy zmeczenie i gra na standardowym poziomie trudnosci to rozjedzie wszystkich. Ja oczywiscie mowie o najwyzszym poziomie, bo na innych nie ma co grac. Tak czy siak rozjedzie sie komputer ale jest trudniej niz poprzednio.
5) Poprawione wykonywanie wolnych - szybciej mija czas od faulu do gwizdka.
6) Samobojczych bramek mniej bo teraz nawet gdy obronca zmieni tor lotu pilki to bramka uznawana jest za strzal przeciwnika
7) Komputer gra szybciej,skladniej,brutalniej i odwazniej. Czesto tworzy akcje takie ze az szczeka opada

8) Ustawienia taktyczne ktorych dokonujemy przed i podczas meczu sa teraz lepiej realizowane przez komputer.1-2-1 to teraz 1-2-1 a nie 1-x-1(strata).
9) kilkanascie nowych animacji.
To tak na szybko...wiecej napisze jak bede miec troche czas.
Oczywiscie minusow tez sporo ale o tych to kazdy wie
