Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 03.10.2008, 09:12
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Bardzo sie mylisz. Ktos kto twierdzi ze poprawili tylko grafike musial malo grac w PES 2008. Owszem nie ma oszalamiajacych zmian ale kilanascie spraw poprawili ( kilka tez spierniczyli ). Jesli bedzie potrzeba to moge te bardziej widocznie wyliczyc.
Tak czy siak gra jest wyraznie inna mimo ze silnik w wiekszosci ten sam.
To poprosze o wyliczenie

I nie rozumiem zbytnio co do roznic miedzy FIFA08 a 09 ma PES2008 ?

Zagralem pare meczow, niestety ta gra mnie znudzila. Jak sie upre to za kazdym razem moge strzelac identyczne bramki. W PESie moglem rozegrac parenascie lub paredziesiat meczow dziennie jak mialem czas i za kazdym razem gra sprawiala mi radosc. W FIFIE, poprzez jej schematycznosc wszystko dalo sie przewidziec, jak zagra komputer itd. Poprostu gra sie nudzila bardzo szybko. Gralem takze z kolega 1vs1, juz sie lepiej gralo ale dalej przynudzala. Jak juz ktos wczesniej napisal, "jezeli ktos mi powie ze tam jest realizm to zasmieje mu sie prosto w oczy".
Ostatnio edytowane przez sorel : 03.10.2008 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując