Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1271
Stary 03.10.2008, 08:59
pytong:

Jeszcze zobaczymy... Chociaż swoją drogą w zimie już będziecie myśleć tylko o lidze więc nigdy nic nie wiadomo. Jesteście nadmuchanym balonikiem, który pęknie z hukiem. Tak samo było z Wisłą Kasperczaka, tak samo było z Legią Wdowczyka i tak samo będzie z Wami. Nie obawiaj się, że nagle nie będziecie mieli z kim rywalizować na krajowych boiskach. Osobiście też Wam nie kibicowałem bo i po co... Dla polskiej piłki? Dla polskiej piłki to trzeba wywalić PZPN. Dla punktów? Racz wybaczyć, ale do finału nie dojdziecie. Z polskiej solidarności? Bzdura, nic takiego nie istnieje. Grajcie sobie w UEFA, dojdźcie jak najdalej. W zasadzie wisi mi to. Jestem kibicem Wisły Kraków i reprezentacji Polski. Jednak ze wskazaniem na tę pierwszą. Pozdrawiam wszystkich kibiców Amici Poznań (do tego chyba nie ma wątpliwości).
Odpowiedz cytując