Pablo mały człowieku. To jest właśnie tania wymówka. Trzeba umieć z godnością przyjąć porażkę ale jak widać to cie przerasta.
Tak na marginesie po czym wnosisz ze lider austriackiej ligi jest gorszy niż ostatnia drużyna angielskiej
Co do kompleksów to na tym forum widzę tylko jeden. Oboje wiemy jaki
