Wyświetl pojedynczy post
pytong
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1269
Stary 03.10.2008, 08:56
Pablo mały człowieku. To jest właśnie tania wymówka. Trzeba umieć z godnością przyjąć porażkę ale jak widać to cie przerasta.
Tak na marginesie po czym wnosisz ze lider austriackiej ligi jest gorszy niż ostatnia drużyna angielskiej
Co do kompleksów to na tym forum widzę tylko jeden. Oboje wiemy jaki
Odpowiedz cytując