Gratuluje wygranej, cieszy ze jakas polska druzyna gra w fazie grupowej ale... :
Czlowieczku malutki zapamietaj sobie jedno : Jestescie nadal slabi bo przez ile...20 lat? NICZEGO nie ugraliscie w lidze. Oczywiscie wyjedziesz z jakims pucharem...takich pucharow Legia czy Wisla maja multum.
Plecy na razie ogladacie Wy, a ten wasz Reiss buraczany pokazal jaki z niego inteligent po finale pucharow i w kilkunastu wywiadach. Dla Was on jest wielki, dla Nas on jest nikim.
Ugracie co ugracie w tym roku ale zobaczymy co bedzie dalej. Nie jedna druzyna ostro zwyzkowala w jednym sezonie, by w drugim grac piach. Opanuj sie wiec i przestan glupoty gadac bo na dzisiaj to macie faze grupowa,wygrana z Wisla i.... ? Cos wiecej? Nic wiecej. Troszke pokory. Mentalnosci ni macie, bez tego nic nie ugracie. Zapamietaj to zdanie bo bedziesz je nie raz wspominal.
Za ciency jestescie by miec na waszym punkcie kompleks. Idz stad trollu bo kultury zero jak widze.
To forum Wisly Krakow i chocbys byl z Pcimia radze o tym pamietac.
Mozna kulturalnie kogos dojechac ale Ty chyba za cienki jestes by cos takiego zrobic.
Obstawiam ze jeszcze z 3 posty i polecisz stad
