Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1268
Stary 03.10.2008, 08:54
pytong napisał(a):Wyświetl post
Tyle zawiści,jadu i frustracji nie ma na żadnym innym forum w Polsce. Widać bardzo boli...to dobrze zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej Wcale wam się nie dziwie. Najpierw klapsy w lidze, teraz porażka w pucharach, trudno pogodzić się z tym, że jest się tylko tłem dla Lecha. Ale jedno trzeba wam przyznać - w znajdowaniu tanich wymówek jesteście mistrzami świata Słowa Reissa nabierają realnych kształtów Będziecie oglądać nasze plecy na każdej płaszczyźnie i na każdym froncie.

Gratuluje wygranej, cieszy ze jakas polska druzyna gra w fazie grupowej ale... :

Czlowieczku malutki zapamietaj sobie jedno : Jestescie nadal slabi bo przez ile...20 lat? NICZEGO nie ugraliscie w lidze. Oczywiscie wyjedziesz z jakims pucharem...takich pucharow Legia czy Wisla maja multum.
Plecy na razie ogladacie Wy, a ten wasz Reiss buraczany pokazal jaki z niego inteligent po finale pucharow i w kilkunastu wywiadach. Dla Was on jest wielki, dla Nas on jest nikim.

Ugracie co ugracie w tym roku ale zobaczymy co bedzie dalej. Nie jedna druzyna ostro zwyzkowala w jednym sezonie, by w drugim grac piach. Opanuj sie wiec i przestan glupoty gadac bo na dzisiaj to macie faze grupowa,wygrana z Wisla i.... ? Cos wiecej? Nic wiecej. Troszke pokory. Mentalnosci ni macie, bez tego nic nie ugracie. Zapamietaj to zdanie bo bedziesz je nie raz wspominal.


Za ciency jestescie by miec na waszym punkcie kompleks. Idz stad trollu bo kultury zero jak widze.
To forum Wisly Krakow i chocbys byl z Pcimia radze o tym pamietac.
Mozna kulturalnie kogos dojechac ale Ty chyba za cienki jestes by cos takiego zrobic.
Obstawiam ze jeszcze z 3 posty i polecisz stad
Ostatnio edytowane przez kreseq : 03.10.2008 o godz. 08:58.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując