Wyświetl pojedynczy post
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 03.10.2008, 08:53
Taka kwestia na tapete, jakis czas temu kilka osob zwracalo uwage na problem braku wysokiego srodkowego napastnika, ktory w przypadku kiedy zajdzie potrzeba "gonienia" wyniku w waznych meczach (jak wczoraj z TT) jest po prostu niezbedny! Wczoraj Skorza desygnowal do gry na tej pozycji srodkowego obronce... Nic dodac, nic ujac. To de facto podsumowanie dzialalnosci tzw. zarzadu Wisly..

Niech nikt nie mydli nam oczu, ze aspirujemy do LM czy PUEFA jesli mamy takie braki kadrowe! Poza tym jeszcze jeden absurd, ktorego ja zupelnie nie rozumiem - mamy teoretycznie swietnie dosrodkowujacych skrzydlowych, ale kto ma walczyc w polu karnym w powietrzu?

ps. temat horrendalnych cen biletow na mecze pucharowe to kolejny kamien do ogrodka milionerow w zarzadzie. Mam nadzieje, ze sie nachapali kasy za wejsciowki i oczywiscie relacje tv (z ktorej wyplaca sobie kolejne premie zamiast zainwestowac w wysokiego atakujacego). Zastanawiam sie, kiedy zaczna myslec O KIBICACH, a nie tylko o KASIE KIBICOW. Zapewne nigdy.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Odpowiedz cytując