Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4251
Stary 03.10.2008, 08:51
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Nie kumam tych wpisow, ze gralismy slabo, ze tylko dlugie pilki bezsensu do Brozka. Przeciez nawet w lidze tak czesto gramy, a tu nagle zdziwienie. Jak mamy niby grac inaczej z dwojka defensywnych pomocnikow i bez skrzydlowych
Tak jak w Anglii. Piłką po ziemi, szybkimi podaniami. Tak strzeliliśmy bramkę w Londynie i tak wypracowywaliśmy sobie najwięcej groźnych sytuacji w całym dwumeczu. Na wyjeździe się dało a tu nie?
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab
Odpowiedz cytując