dynek.pl napisał(a):

Nie kumam tych wpisow, ze gralismy slabo, ze tylko dlugie pilki bezsensu do Brozka. Przeciez nawet w lidze tak czesto gramy, a tu nagle zdziwienie. Jak mamy niby grac inaczej z dwojka defensywnych pomocnikow i bez skrzydlowych
|
Tak jak w Anglii. Piłką po ziemi, szybkimi podaniami. Tak strzeliliśmy bramkę w Londynie i tak wypracowywaliśmy sobie najwięcej groźnych sytuacji w całym dwumeczu. Na wyjeździe się dało a tu nie?