prober napisał(a):

|
I mam nadzieję, że w przyszłym roku ujrzymy jedną polską drużynę w fazie grupowej CL oraz dwie w fazie grupowej Pucharu UEFA (czy tam pod inną nazwą).
|
Ja mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ujrzymy Wisłę w fazie grupowej CL. Sukces żadnej innej polskiej drużyny mnie nie interesuje, zwłaszcza, że zespół który awansuje do Ligi Mistrzów będzie miał duże szanse odskoczyć od reszty ligowej stawki na kilka lat.