Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4250
Stary 03.10.2008, 08:46
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
PS2 Marcelo w atakuto kompromitacja Bednarza, Skorży, Cupiała, RN, Niedzielana, Małeckiego itd itp
coś niebywałego, a najlepsze to, ze grał ok
Tu zbędny jest chyba komentarz choć powalają możliwości nierozumienia tego co się pisze .
Kilka osób już tłumaczyło wcze śniej sensowność takiego pomysłu Skorży, podają nawet przykłady.

pan_premier napisał(a):Wyświetl post
jest bo taki kluib jak Wisła powinien miec NAPASTNIKA do takich sytuacji ,a nie do ****y nędzy obrońcę....
przeciez tak sie robiło w trampkarzach na litośc boską
PS w drugiej połowie zażartowałem "Może wejdzie Kmiecik bo ma dobre warunki" parę minut a tu widze jak Marcelo śmiga do przodu

to się nazywa desperacja. jakby Marcelo strzelił to by niektórzy nazywali to nosem.
A to po prostu nic innego jak świetne podsumowanie naszej polityki transferowej.
Do Skorży mozna miec pretensje własnie o to że brak mu jaj, że zamiast powiedzieć, że bez wysokiego napastnika(o nazwisku innym niż Kmiecik) grał nie bedzie, to on udaje że jest cacy.
................
Przeczytaj swój post jak wytrzeźwiejesz (w funkcji "edit" jest opcja "usuń" - to żebyś się więcej wstydzić nie musiał).
Twoim zdaniem Skorża pokazałby jaja jakby się obraził, tupnął nóżką i odmówił pracy
Tak się nie robi nawet w trampkarzach.
To zwyczaje z przedszkola.


Skorża, mimo braku wzmocnień, prowadzi zespół tak, że wczoraj przy odrobinie szczęścia wyeliminowalibyśmy TT bez dogrywki.
Skorża nic nie udaje - często mówi że nie jest tak, jak miało być, tyle że jako DOROSŁY FACET realizuje obowiązki wynikające z umowy, która z Wisłą zawarł i robi co się da, żeby były z jego pracy jak najlepsze efekty. Konfrontuje się z sytuacją zamiast uciec.
Tym się właśnie różni dorosły facet z jajami w odróżnieniu od obrażalskich szczeniaków z miejscem (jedynie) na jaja kiedykolwiek.
Tym się też różni profesjonalista od gawędziarza.
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 03.10.2008 o godz. 08:50.
Odpowiedz cytując