To co zrobił Lech wczoraj zasługuje na ogromny szacunek. Trochę czuję że zabrali nam NASZE szczęście. Bo jego mieli dwa albo trzy razy więcej niż się należało !!!
Dwie bramki w ostatnich minutach meczu a potem dogrywki to istny cud. Szacunek dla kibiców Koziołków, Brawo Franek - wreszcie, to się Panu należało.
Teraz mogą trafić na wszystkich, lepszych od siebie. Lech jest przedostatni w stawce, nad MKS Zilina pod względem punkcików w Europie.
http://90minut.pl/news.php?id=786377
Licze po cichu na angielskie zespoły w grupie i polski rewanż na wankersach.