Football Sorceress napisał(a):

Ten Cypryjczyk to jeszcze większy machinator niż Turek w pierwszym meczu Ciesze się podwójnie: 1. że Lech wygrał 2. że polska drużyna wygrała z austriacką (mam już dosyć tych fuksiarskich meczy kadry Austrii). Oby było tak jak chce Smuda i żebyśmy wylosowali Tottenham. No i powtórka z 2002 roku jak Wisła z Schalke... Mnie bolało jak Legia przegrała z FK Moskwa i strasznie wnerwili dzisiaj zwycięscy Angole, więc nie mogę zrozumieć, jak Polak nie cieszy się z awansu polskiej drużyny...
|
Jedz do poznania i powiedz jak bardzo cieszysz sie z ich awansu... do tego proponuje zabrac ze soba szalik Wisly
zobaczysz ta tradycujna Polska goscinnosc na wlasnej twarzy...
Polowa forum pieprzy o tym samym....Jak chcecie to sie cieszcie ale nie piszcie juz tutaj swoich wypocin kazdy kto jest
PRAWDZIWYM kibicem WISLY wie kim dla nas jest leszek wiec przestancie sie osmieszac.