Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1263
Stary 03.10.2008, 08:26
Football Sorceress napisał(a):Wyświetl post
Ten Cypryjczyk to jeszcze większy machinator niż Turek w pierwszym meczu Ciesze się podwójnie: 1. że Lech wygrał 2. że polska drużyna wygrała z austriacką (mam już dosyć tych fuksiarskich meczy kadry Austrii). Oby było tak jak chce Smuda i żebyśmy wylosowali Tottenham. No i powtórka z 2002 roku jak Wisła z Schalke... Mnie bolało jak Legia przegrała z FK Moskwa i strasznie wnerwili dzisiaj zwycięscy Angole, więc nie mogę zrozumieć, jak Polak nie cieszy się z awansu polskiej drużyny...
Jedz do poznania i powiedz jak bardzo cieszysz sie z ich awansu... do tego proponuje zabrac ze soba szalik Wisly zobaczysz ta tradycujna Polska goscinnosc na wlasnej twarzy...

Polowa forum pieprzy o tym samym....Jak chcecie to sie cieszcie ale nie piszcie juz tutaj swoich wypocin kazdy kto jest PRAWDZIWYM kibicem WISLY wie kim dla nas jest leszek wiec przestancie sie osmieszac.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując