Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana
Offline
#
2721
03.10.2008, 08:09
Z tego co wiem, to nie zaliczą bo zakład dotyczy tylko regulaminowych 90 minut.
Przeważnie zachowuję się poważnie...
kalvin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalvin
Znajdź inne posty napisane przez kalvin