|
Ludzie
Możecie biadolić na piłkarzy, trenera, taktykę, ale postawa roszczeniowa względem przejścia zespołu angielskiego mającego mnóstwo indywidualności jest dla mnie po prostu śmieszna patrząc na warunki w jakich jest budowany nasz zespół. Skorża naprawdę robi wiele by ten darmowy zespół krok po kroczku robił postępy. No ale jak komuś cały czas mało... Znowu kibice i prasa nadmuchali balonik o nazwie "słaby Tottenham" noi pękło. Ja bynajmniej nie zamierzam obwiniać trenera i piłkarzy a dopinogować w dalszej części sezonu. Jak macie taką postawę roszczeniową to proszę bardzo pójdźcie do naszego właściciela Cupiała i żądajcie milionów euro na transfery. W obecnych warunkach te szlochy są dla mnie po prostu śmieszne.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...
"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
|