Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4242
Stary 03.10.2008, 07:34
http://pl.youtube.com/watch?v=6AgH0frdUkQ Wisła - Tottenham

szkoda ogromnej szansy podziekowania dla kibicow

najgorsze to to ze znowu trzeba rok caly trzekac na podobne emocje

prosze tylko o jedno NIE ZWALNIAC TRENERA SKORŻY to jedyny taki trener w ostatnich kilku latach ktoryl dal nam wiarę i poczucie sily zespolu poza tym jest elokwentny i potrafi sie zaprezentowac przed kamera jak czlowiek Panie Bogusławie - zostawcie trenera
Odpowiedz cytując