http://pl.youtube.com/watch?v=6AgH0frdUkQ Wisła - Tottenham
szkoda ogromnej szansy podziekowania dla kibicow
najgorsze to to ze znowu trzeba rok caly trzekac na podobne emocje
prosze tylko o jedno NIE ZWALNIAC TRENERA SKORŻY to jedyny taki trener w ostatnich kilku latach ktoryl dal nam wiarę i poczucie sily zespolu poza tym jest elokwentny i potrafi sie zaprezentowac przed kamera jak czlowiek Panie Bogusławie - zostawcie trenera