Wyświetl pojedynczy post
BartTSW
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2720
Stary 03.10.2008, 07:24
Postawiłem wczoraj kupon w STSie "strzeli/nie strzeli", w tym, że jeden zespół strzelił dopiero w dogrywce. I moje pytanie jest takie, zaliczą mi to czy nie?
Odpowiedz cytując