Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
BartTSW
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
2720
03.10.2008, 07:24
Postawiłem wczoraj kupon w STSie "strzeli/nie strzeli", w tym, że jeden zespół strzelił dopiero w dogrywce. I moje pytanie jest takie, zaliczą mi to czy nie?
BartTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BartTSW
Znajdź inne posty napisane przez BartTSW