Wyświetl pojedynczy post
MisIIek
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: 5

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1261
Stary 03.10.2008, 02:15
Jak tak bardzo kibicowaliście lechowi to moze zacznijcie mu kibicować ?
Co najwyżej moge kibicować Polskiej drużynie jak WISŁA gra dalej,jeżeli my odpadamy,to mnie wala inne Polskie klubiki ! Gdzie Wasz lokalny nacjonalizm ? TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując