Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
MisIIek
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: 5
Offline
#
1261
03.10.2008, 02:15
Jak tak bardzo kibicowaliście lechowi to moze zacznijcie mu kibicować ?
Co najwyżej moge kibicować Polskiej drużynie jak WISŁA gra dalej,jeżeli my odpadamy,to mnie wala inne Polskie klubiki ! Gdzie Wasz lokalny nacjonalizm ? TYLKO WISŁA
MisIIek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MisIIek
Znajdź inne posty napisane przez MisIIek