|
Jak ktos mogl sie dziwic ze taka druzyna jak Tottenham jest na ostatnim miejscu w lidze angielskiej ,to dzis dostal odpowiedz czemu.
Niestety jestesmy narazie na takie druzyny za slabi i nie ma sensu nikogo o to obwiniac.
Zrobili co mogli - nie styklo -mowi sie trudno.
|