thechris napisał(a):

|
Hmm... Tyle masz kontrargumentów? Śmiech przez łzy? Mało. Ale to nie Twoja wina. Ciężko bronić taką grę Wisły jak dziś i niełatwo deprecjonować dobrą postawę innej polskiej drużyny.
|
Kolego, argumentem jest każdy następny mecz. Do zoba w Zabrzu.