Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4226
Stary 02.10.2008, 22:56
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
na szybkiego?

Czyli Marcelo, Singlar, Diaz to źli zawodnicy, bo byli ściągani "na szybkiego"?
Akurat nie o to mi chodziło, z resztą gdyby Marcelo, Singlar i Diaz pewnego poziomu nie prezentowali, albo przynajmniej nie posiadali potencjału, który daje nadzieje na przyszłość to śmiem twierdzić, ze w Wiśle by ich teraz nie było. A z tym na szybkiego to chodziło mi bardziej o wypełnianie miejsca po kimś zawodnikiem, który nie koniecznie prezentuję odpowiedni poziom, a nikogo innego w danym czasie akurat nie było... Źle i nieprecyzyjnie sie wcześniej wyraziłem, teraz z resztą pewnie też zostanie jakieś ale i inne takie, ale nie chce mi sie po prostu rozpisywać i wszystkiego obrazować dokładnie, lenistwo mnie ogarnęło ;].
Odpowiedz cytując