|
1. Amica może reprezentować co najwyżej Poznań i Poznańską jakość.
2.Największą bujdą jest że ich wyniki mają nas jakiś realny wpływ, bo chyba musieliby wygrać ten Puchar Uefa, żeby kogoś przeskoczyć z tych drużyn co mają jednego więcej reprezentanta.
3. Po ch*j nam punkty rankingowe, skoro w tym kraju nie ma więcej niż trzech drużyny które można godnie wystawić w pucharach.
4.Gdyby Lech grał jako Lech, a nie Amica, nie grałby dzisiaj z Austrią, a być może przez zamotanie kolejności w rozstawieniu my nie gralibyśmy dzisiaj z Totenhamem.
5. Może i nas przekręcono, ale gdyby w dwóch sytuacjach nasi kopacze zachowali trochę więcej zimnej krwi, to Wisła by dzisiaj była w fazie grupowej.
6. Co Lech wytrzyma lub nie wytrzyma to się okażę, na razie wreszcie coś im się udało... oby tylko się nie przyzwyczaili. Pamiętajmy że mistrzostwo się ciężko broni
7. "Po Burzy Słońce wychodzi zza chmur...'

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|