Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1255
Stary 02.10.2008, 22:33
zalew napisał(a):Wyświetl post
Jestem kibicem Wisly i naprawde nie moge zrozumiec osob ktore maja jakis problem odnosnie awansu Lecha. Powinnismy jako Polacy byc dumni, ze jakas polska druzna bedzie nas reprezentowac w rozgrywkach grupowych. A nie dyskutowac, ze to Wisla batrdziej na to zasluzyla. Prawda jest taka, ze Tottenham w obecnej formie jest na takim samym poziomie co Austra Wieden. Roznica jest jedna...Lech ogral Austrie, a Wisle nie udalo sie wygrac. Wiec dyskusja komu awans bardziej sie nalezal jest bezsensu. Osobiscie uwazam, ze Lech gra w tej chwili ciekawsza pilke od Wisly...ale to juz wynnika z wielu rzeczy. Brak rywalizacji na niektorych pozycjach jest widoczny... Mimo wszystko wierze, ze kolejny tytul MP znow powedruje do Wisly i tym razem klub bardziej przygotuje sie do rozgrywek europejskich
Jestem kibicem Wisły i nie cierpię Lecha. Moment, w którym oni szaleją z radości, komentator telewizyjny ma pełne gacie z zachwytu, a moja drużyna odpada z pucharów doprowadza mnie do ciężkiej ****icy. Możecie mnie nazwać frustratem, możecie mi wytykać kompleksy. Sram na "inne polskie drużyny reprezentujące nas w pucharach". NAS reprezentuje Wisła, a to że inni mogą zdobyć punkty na nasza korzyść to już inna historia. Taka jest naturalna kolej rzeczy, że czasami jedni pracują na korzyść drugich. Popatrz też na to z innej strony - **** nam po punktach, skoro znów będziemy mieli szczęście w losowaniu i i tak trafimy najlepiej jak możemy - czyli kolejny słaby Tottenham, czy Barcelonę bez formy.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując