Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1253
Stary 02.10.2008, 22:28
Football Sorceress napisał(a):Wyświetl post
Mnie bolało jak Legia przegrała z FK Moskwa i strasznie wnerwili dzisiaj zwycięscy Angole, więc nie mogę zrozumieć, jak Polak nie cieszy się z awansu polskiej drużyny...
Może świętą kiedyś zostaniesz?
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując