lucaNY napisał(a):

|
Ps.Jest lepiej niz rok temu i trzymamy kciuki za Lecha.
|
Jest nie tylko lepiej niz rok temu, ale i najlepiej od 5 lat....
Czekamy na szczegole obliczenia ekspertow.
Chyba nigdy nie widziałem Beenhakkera zdenerwowanego. No, może raz. Gdy jeden z piłkarzy spóźnił się na kolację. Bo Leo nie lubi niepunktualności. Zresztą ja też. Ale przyznam szczerze, że tym piłkarzem, który się spóźnił byłem ja. - (c) Kamil Kosowski