Wyświetl pojedynczy post
ubi_es
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Bstok, Wwa, Praga, Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 02.10.2008, 22:22
lucaNY napisał(a):Wyświetl post
Ps.Jest lepiej niz rok temu i trzymamy kciuki za Lecha.
Jest nie tylko lepiej niz rok temu, ale i najlepiej od 5 lat....
Czekamy na szczegole obliczenia ekspertow.
Chyba nigdy nie widziałem Beenhakkera zdenerwowanego. No, może raz. Gdy jeden z piłkarzy spóźnił się na kolację. Bo Leo nie lubi niepunktualności. Zresztą ja też. Ale przyznam szczerze, że tym piłkarzem, który się spóźnił byłem ja. - (c) Kamil Kosowski