Wyświetl pojedynczy post
zalew
Junior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1251
Stary 02.10.2008, 22:20
Jestem kibicem Wisly i naprawde nie moge zrozumiec osob ktore maja jakis problem odnosnie awansu Lecha. Powinnismy jako Polacy byc dumni, ze jakas polska druzna bedzie nas reprezentowac w rozgrywkach grupowych. A nie dyskutowac, ze to Wisla batrdziej na to zasluzyla. Prawda jest taka, ze Tottenham w obecnej formie jest na takim samym poziomie co Austra Wieden. Roznica jest jedna...Lech ogral Austrie, a Wisle nie udalo sie wygrac. Wiec dyskusja komu awans bardziej sie nalezal jest bezsensu. Osobiscie uwazam, ze Lech gra w tej chwili ciekawsza pilke od Wisly...ale to juz wynnika z wielu rzeczy. Brak rywalizacji na niektorych pozycjach jest widoczny... Mimo wszystko wierze, ze kolejny tytul MP znow powedruje do Wisly i tym razem klub bardziej przygotuje sie do rozgrywek europejskich
Odpowiedz cytując