Wyświetl pojedynczy post
Maverickk
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4220
Stary 02.10.2008, 22:16
Szkoda bardzo sytłacji Sobola jakby to wpadło do przerwy było by po meczu:|Ogólnie brakowało nam trochę szczęscia myśle ze sędziowanie w tym meczu było załosne!
Ewidetny karny po zagrania reka w polu karnym!
A tak z innej bajki to Głowa to ma pecha znowu samoboj w waznym meczu! 3 maj sie Arek
Odpowiedz cytując