|
Szkoda bardzo sytłacji Sobola jakby to wpadło do przerwy było by po meczu:|Ogólnie brakowało nam trochę szczęscia myśle ze sędziowanie w tym meczu było załosne!
Ewidetny karny po zagrania reka w polu karnym!
A tak z innej bajki to Głowa to ma pecha znowu samoboj w waznym meczu! 3 maj sie Arek
|