Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4215
Stary 02.10.2008, 21:56
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Ty widzisz zasługę Skorży, a ja widzę propozycję odejścia do Grodziska. Szanuję też pozostałe Twoje opinie. Szkoda tylko, że się nie potwierdziły w dzisiejszym meczu.
ja widzę dodatkowo asysty i samą obecność Kosowskiego= więcej miejsca na boisku i mniejsza presja obrońców na MZ.jesień 2007 - 12 goli, wiosna 2008 - 4 gole...
Odpowiedz cytując