czesiu napisał(a):

|
Ty widzisz zasługę Skorży, a ja widzę propozycję odejścia do Grodziska. Szanuję też pozostałe Twoje opinie. Szkoda tylko, że się nie potwierdziły w dzisiejszym meczu.
|
ja widzę dodatkowo asysty i samą obecność Kosowskiego= więcej miejsca na boisku i mniejsza presja obrońców na MZ.jesień 2007 - 12 goli, wiosna 2008 - 4 gole...