wp napisał(a):
Kolejny popis sędziego mogliśmy oglądać już w dogrywce a dokładniej w 109. minucie meczu kiedy to Reiss upadł w polu karnym, będąc pociągniętym za ramię przez rywala. Pan Kapitanis dał mu jednak żółtą kartkę, mimo, że sędzia asystent sygnalizował rzut karny.
W 116. minucie sytuacja prawie się powtórzyła. Tym razem Peszko był faulowany w polu karnym i po raz kolejny sędzia nie widział faulu.
|
kłamstwa.
Reiss poczuł 'zły dotyk' i runął, Peszko podobnie, zadnych karnych nie było.
Pozatym czy boczny sygnalizował karnego to nie wiadomo, bo coś tam gadali
Widze, że Zawsze Dziewica Cracovia zyskuje sojuszniczkę
a hitem to było jak u nas Gomes sie zderzył ze swoim obrońcą, a Brozek na którego runeli został obwiniony faulem :lol2:
podobno jakies karne dla nas były, ale ze stadionu to teog nie widziałem, prawda to czy taka, jak na wp?