Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1986
Stary 02.10.2008, 21:54
co nie zmienia faktu, że jeden z hitów całego sezonu, zaczyna się jeszcze przed zmrokiem.
ja się pytam, co z całą oprawą meczu, co z pokazywaniem jaka ta polska liga fajna i jak się fajnie rozwija.
wszyscy chcą do tego przekonywać, a działają wbrew temu.

btw. Lech - Legia o której? TVP planuje jakieś studio, czy srru odrazu na pierwszy gwizdek?
Odpowiedz cytując