Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1246
Stary 02.10.2008, 21:49
i już się zaczęła propoaganda;P
Lech awansuje, mimo to nagonka na sędziego, nie powiem że był on bez pomyłek, ale w końcu LECH wygrał więc po co ta afera
WISŁA przegrywa nie powiem że tylko przez sędzeigo, ale w dużym stopniu przy jego udziale- to nawet żaden portal o tym nie piśnie i tu nawet nie chodzi o sytuacje kontrowersyjne lecz o gwizdanie jakiegokolwiek przewinienia

I jak tu wierzyć w obiektywizm, przypomne tylko że po przegranej pierwszego meczu przez LECHA, też robiono nagonke na sędziegoPP, co będzie w meczach fazy grupowej:O

http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Ka...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując