Wyświetl pojedynczy post
darekV66
Junior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: wie300

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4209
Stary 02.10.2008, 21:44
głupio słuchać i się nie zgodzić ze Szczęsnym, który mówi że na tle polskiej ligi może faktycznie Wisełka się wyróżnia, jest szybsza, lepiej wyszkolona i MA WIęCEJ MIEJSCA...natomiast w konfrontacji z ogonem angielskiej ligi - różnic już nie widać...może ta "nowa, świerza krew" to nasza jedyna nadzieja
Odpowiedz cytując