Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
darekV66
Junior Member
Od: 02.2008
Skąd: wie300
Offline
#
4209
02.10.2008, 21:44
głupio słuchać i się nie zgodzić ze Szczęsnym, który mówi że na tle polskiej ligi może faktycznie Wisełka się wyróżnia, jest szybsza, lepiej wyszkolona i MA WIęCEJ MIEJSCA...natomiast w konfrontacji z ogonem angielskiej ligi - różnic już nie widać...może ta "nowa, świerza krew" to nasza jedyna nadzieja
darekV66
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darekV66
Znajdź inne posty napisane przez darekV66