Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4207
Stary 02.10.2008, 21:43
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Z Boguskim raczej nie, bo u Lenczyka zaczął grać. Co do Jiraska też nie bo jak przychodzi reprezentant kraju za 700 kilo E to spodziewam się że w piłke grać potrafi. A co do Brożków to też nie bo oni kiedyś "odpalić" musieli. Sorry, ale tak to widzę chociasz wielu to sie może nie podobać.
Nic nie musieli.
Sam zobacz ile jest "wiecznych talentów" w piłce, chociażby tej naszej - Polskiej.
Masa piłkarzy, którzy mieli być gwiazdami, a się cofnęli albo stoją w miejscu.
Paweł Brożek sam w wywiadach po poprzednim sezonie przyznawał, że przeszedł taką metamorfozę dzięki Skorży. A co do Piotra Brożka to zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby nie Skorża to do końca kariery pozostałby w Wiśle rezerwowym, bo wszyscy pozostali trenerzy wystawiali go na lewej pomocy, Petrescu przez jakiś czas w ataku, a Skorża znalazł dla niego optymalną pozycję lewego obrońcy.
Kolejny argument przemawiający za Skorżą - z drużyny, która zajęła w rozgrywkach w tabeli 8 miejsce zrobił mistrza Polski z ogromną przewagą punktową. Tyle w tym temacie.

A co do wyeliminowania Evertonu przez St. Liege to nie jest to żadna niespodzianka. Wystarczy przypomnieć jak męczył się z nimi Liverpool w eliminacjach do Champions League. Dopiero gol w 119 minucie dogrywki dał im awans. To w tej chwili najlepsza belgijska drużyna dlatego przytaczanie jej wyników i komentarze w stylu "Nie można było?" etc. są nie na miejscu, bo dzieli nas od nich spora różnica.
Odpowiedz cytując