Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4200
Stary 02.10.2008, 21:28
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
bramkarz Tottenhamu-Gomes- powinien wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich w rzucie dyskiem Koleś miał niesamowicie dalekie wyrzuty piłki ręką
No i wyciagnal dwie setki w koncowce po strzale Brozka i Clebera
Jak gral w PSV to uwazalem go za jednego z najlepszych bramkarzy swiata ,ale to juz inna historia
Odpowiedz cytując