Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
4200
02.10.2008, 21:28
ToTylkoJa
napisał(a):
bramkarz Tottenhamu-Gomes- powinien wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich w rzucie dyskiem
Koleś miał niesamowicie dalekie wyrzuty piłki ręką
No i wyciagnal dwie setki w koncowce po strzale Brozka i Clebera
Jak gral w PSV to uwazalem go za jednego z najlepszych bramkarzy swiata ,ale to juz inna historia
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho