Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4198
Stary 02.10.2008, 21:28
fst napisał(a):Wyświetl post
Z Boguskim to chyba trochę przegiąłeś. A gdzie mowa o Diazie? Brożkowie też bardzo duży postęp poczynili i to akurat pod okiem Skorży. Jirsak z resztą też zaczął częściej i bardziej korzystać ze swoich umiejętności. Po za tym, tu nie chodzi tylko o indywidualnych piłkarzy, cały zespół zrobił wielki postęp. Po "osiągnieciu" 8 miejsca w lidze nagle zdobyliśmy mistrza, a jakiś wielkich transferów nie dokonaliśmy, bo po za chwilowym powrotem Kosy to Jirsak siedział na ławce, a Niedzielan już na początku złapał kontuzje.
Z Boguskim raczej nie, bo u Lenczyka zaczął grać. Co do Jiraska też nie bo jak przychodzi reprezentant kraju za 700 kilo E to spodziewam się że w piłke grać potrafi. A co do Brożków to też nie bo oni kiedyś "odpalić" musieli. Sorry, ale tak to widzę chociasz wielu to sie może nie podobać.
Odpowiedz cytując